KTO SME

Komplexné rehabilitačné zariadenie. Ponúkame ucelenú rehabilitačnú starostlivosť s kompletnou diagnostikou a možnosťou krátkodobých rehabilitačných pobytov.

Sme samostatné rehabilitačné pracovisko s viac ako 10-ročnými skúsenosťami pri prvej špecializovanej ortopedickej nemocnici.

Zameriavame sa hlavne na prvotnú poúrazovú a najmä pooperačnú rehabilitáciu – a to po športových úrazoch, operáciách umelých kĺbov, ako aj po operáciách chrbtice.

HISTÓRIA

Naše špecializované pracovisko vzniklo odčlenením od špecializovanej nemocnice pre ortopédiu.

Ako samostatné a úzko špecializované pracovisko pôsobíme popri špecializovanej nemocnici od roku 2006, ale naše služby využívajú aj mnohé iné jednodňové chirurgie a nemocnice zamerané na ochorenia pohybového aparátu.

Samostatnou súčasťou našej kliniky je starostlivosť o chrbticu, a to jedinečnou formou, od primárnej diagnostiky neurológom, ortopédom alebo spinálnym chirurgom (neurochirurgom) cez rehabilitačnú, cielenú obstrekovú alebo infúznu starostlivosť o chrbticu, až po operácie chrbtice.

Pre neustále narastajúci záujem o zodpovednú a účelnú pooperačnú starostlivosť ponúkame aj krátkodobé intenzívne pobyty na našom lôžkovom oddelení.

NÁŠ TÍM

PREVÁDZKOVATEĽ

spineclinic s.r.o.
Nevädzová 6
821 01 Bratislava

IČO: 46 533 915
Naše zariadenie nemá zmluvu so žiadnou zo zdravotných poisťovní.

Prihláste sa do nášho newslettera
Buďte prví, kto vie o novinkách. Prihláste sa na odber nášho newslettera dnes.