Kto sme

Komplexné rehabilitačné zariadenie. Ponúkame ucelenú rehabilitačnú starostlivosť s kompletnou diagnostikou a možnosťou krátkodobých rehabilitačných pobytov.

Sme samostatné rehabilitačné pracovisko s viac ako 10-ročnými skúsenosťami pri prvej špecializovanej ortopedickej nemocnici.

Zameriavame sa hlavne na prvotnú poúrazovú a najmä pooperačnú rehabilitáciu - a to po športových úrazoch, operáciách umelých kĺbov, ako aj po operáciách chrbtice.

História

Naše špecializované pracovisko vzniklo odčlenením od špecializovanej nemocnice pre ortopédiu.

Ako samostatné a úzko špecializované pracovisko pôsobíme popri špecializovanej nemocnici od roku 2006, ale naše služby využívajú aj mnohé iné jednodňové chirurgie a nemocnice zamerané na ochorenia pohybového aparátu.

Samostatnou súčasťou našej kliniky je starostlivosť o chrbticu, a to jedinečnou formou, od primárnej diagnostiky neurológom, ortopédom alebo spinálnym chirurgom (neurochirurgom) cez rehabilitačnú, cielenú obstrekovú alebo infúznu starostlivosť o chrbticu, až po operácie chrbtice.

Pre neustále narastajúci záujem o zodpovednú a účelnú pooperačnú starostlivosť ponúkame aj krátkodobé intenzívne pobyty na našom lôžkovom oddelení.

Náš tím

Tatiana Srnková
recepčná
Elena Horvathova
recepčná
Bc. Katarína Šurinová
fyzioterapeut
Bc. Zsolt Kiss
fyzioterapeut
Mgr. Jana Melichárová
fyzioterapeut
Bc. Marek Pavlovič
fyzioterapeut
Bc. Tomáš Lednický
fyzioterapeut
Zuzana Brndiarová
fyzioterapeut

Prevádzkovateľ

spineclinic s.r.o.
Nevädzová 6
821 01 Bratislava 

IČO: 46 533 915
Naše zariadenie nemá zmluvu so žiadnou zo zdravotných poisťovní.