Mgr. Zora Czoborová, PhD.

Zora Czoborová vyštudovala telovýchovu a biológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Po dennom štúdiu si urobila doktorandské  štúdium na telovýchove s titulom PhD.

Zora má za sebou radu športových úspechov. Je štvornásobnou majsterkou Slovenska vo fitness a to v rokoch: 1995, 96, 97, 98. V roku 1994 sa stala majsterkou Slovenska vo aerobiku. Okrem toho Zora získala certifikáty a diplomy v oblasti fitnessu a aerobiku.

Zdravo a Fit

V roku 2016 sme založili Zdravo a Fit s cieľom vyvracať nezmyselné mýty v oblasti tréningu, fyzioterapie a výživy. Nikdy sme nepodliehali módnym výstrelkom a pravidelne sa opakujúcim komerčným vlnám. Preto spolupracujeme výhradne s najlepšími domácimi a zahraničnými lektormi, aby sme priniesli do oblasti fyzioterapie a fitness zdravý rozum v podobe dostupných informácií. Naši lektori sa delia o svoje skúsenosti prostredníctvom článkov, videí a eBookov. Keďže mnohé veci si nestačí prečítať knihe či pozrieť na videu, organizujeme semináre, školenia a konferencie pre trénerov, fyzioterapeutov a ľudí s aktívnym životným štýlom. Zdravo a Fit je miesto, kde sa naučíte viac!

Mgr. Matej Grožaj

Vysokokvalitná individuálna výučba techniky plaveckých spôsobov. Ako inštruktor plávania sa špecializujem na plavecký výcvik, zdokonalenie techniky plaveckých spôsobov, rehabilitačné plávanie a suchý tréning.

Určite sa Vám stalo, že doktor odporučí plávanie, ale plávate naozaj správnou technikou? V SPINE CLINIC sa snažíme poskytovať komplexnú starostlivosť preto spolupracujeme s Matejom.

LOVE4TENNIS DOMINIKA CIBULKOVA ACADEMY

Je jedna z najlepších tenisových akadémií v Európe. Ponúka tréningové programy pre deti od 3 rokov až po profesionálnych hráčov. V tenisovej akadémii vyrástli a trénujú Daviscupoví a Fedcupoví reprezentanti Slovenska. Trénujte s profesionálmi a splňte si svoje tenisové sny!

Nina a Peter Csonkovci

Nina Csonková je prfesionálna kajakárka na divokej vode. Na konte má viacero medailí ako zlato z ME a svetového pohára. Je viacnásobnou víťazkou európskeho pohára a každoročne sa aj s manželom Petrom Csonkom vydáva na rôzne expedície za divokými perejami po celom svete. Popri športe stíha aj výchovu ďalšieho nádejného malého športovca, syna Peťka (5 rokov).

Peter Csonka je profesionány kajakár na divokej vode. Je trojnásobným držiteľom titulu vicemajstra sveta, 2x vyhral majstra Európy a niekoľko krát po sebe aj svetový pohár. Nie je to len úspešný športovec reprezentujúci Slovensko na medzinárodných podujatiach, ale aj vynikajúci kameraman, ktorý na svoje potulky s kajakom po svete nosí aj kameru, aby mohol zachytiť všetky dobrodružstvá.

Prihláste sa do nášho newslettera
Buďte prví, kto vie o novinkách. Prihláste sa na odber nášho newslettera dnes.