LOVE4TENNIS DOMINIKA CIBULKOVA ACADEMY

Je jedna z najlepších tenisových akadémií v Európe. Ponúka tréningové programy pre deti od 3 rokov až po profesionálnych hráčov. V tenisovej akadémii vyrástli a trénujú Daviscupoví a Fedcupoví reprezentanti Slovenska. Trénujte s profesionálmi a splňte si svoje tenisové sny!

Mgr. Matej Grožaj

Vysokokvalitná individuálna výučba techniky plaveckých spôsobov. Ako inštruktor plávania sa špecializujem na plavecký výcvik, zdokonalenie techniky plaveckých spôsobov, rehabilitačné plávanie a suchý tréning.

Určite sa Vám stalo, že doktor odporučí plávanie, ale plávate naozaj správnou technikou? V SPINE CLINIC sa snažíme poskytovať komplexnú starostlivosť preto spolupracujeme s Matejom.

Nina a Peter Csonkovci

Nina Csonková je prfesionálna kajakárka na divokej vode. Na konte má viacero medailí ako zlato z ME a svetového pohára. Je viacnásobnou víťazkou európskeho pohára a každoročne sa aj s manželom Petrom Csonkom vydáva na rôzne expedície za divokými perejami po celom svete. Popri športe stíha aj výchovu ďalšieho nádejného malého športovca, syna Peťka (5 rokov).

Peter Csonka je profesionány kajakár na divokej vode. Je trojnásobným držiteľom titulu vicemajstra sveta, 2x vyhral majstra Európy a niekoľko krát po sebe aj svetový pohár. Nie je to len úspešný športovec reprezentujúci Slovensko na medzinárodných podujatiach, ale aj vynikajúci kameraman, ktorý na svoje potulky s kajakom po svete nosí aj kameru, aby mohol zachytiť všetky dobrodružstvá.

FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN

FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN je zameraný na výchovu mladých futbalistov a napomáha spoločenskému, kultúrnemu a duchovnému zveľaďovaniu schopností detí a dospievajúcej mládeže. Je zaradený do organizačných štruktúr Slovenského futbalového zväzu v regióne Západné Slovensko.

Prihláste sa do nášho newslettera
Buďte prví, kto vie o novinkách. Prihláste sa na odber nášho newslettera dnes.